Aspgården

Härryda, Redan uthyrd

Hyrdes ut:
2026-03-08
Hyra:
8523 kr
Boyta:
65 m2
Våningsplan:
1
Websida:
Lägenheten är redan borttagen från hyresvärdens hemsida.

Hyresvärdens beskrivning

I denna lägenhet får det bo max 4 personer, inklusive barn.

OBS! Avvikelser i planlösningen kan förekomma.

**Lägenheten är tillgänglig tidigare enligt överenskommelse med nuvarande hyresgäst.**

• Hall – Ljusa väggar och plastmatta.

• Badrum – Helkaklat och klinker. Duschdörrar i glas, spegelskåp med belysning, wc, handfat, och handdukstork. Möjligt att installera tvättmaskin.

• Kök – Ljusa väggar och plastmatta. Spis med keramikhäll och varmluftsugn, diskmaskin och kyl/frys. Utgång till uteplatsen.

• Sovrum – Grå väggar och plastmatta. Garderober.

• Vardagsrum – Plastmatta och väggar ska målas.

Säteriet är ett område i Mölnlycke med goda bussförbindelser till Göteborg. Området är omringat av fina promenadvägar och vacker natur i synnerhet när vitsippebackarna lyser vita. Läs mer på förbo.se.

På Säteriet har vi tillståndsparkering. Med tillståndsparkering har du inte en egen, fast parkeringsplats utan köper ett parkeringstillstånd som ger dig möjlighet att parkera på Förbos parkeringsplatser inom Säteriet. Vår samarbetspartner P-tjänst hyr ut och administrerar Förbos parkeringsplatser på Säteriet. P-tjänst förmedlar parkering både för boende och besökare i området.


Visa alla lediga lägenheter i Härryda

Rapportera fel