Instölid
Marstrand, Redan uthyrd
Hyrdes ut:
2025-02-23
Uthyres till:
2025-08-23
Hyra:
3000 kr
Antal rum:
2 RoK
Boyta:
40 m2
Websida:
Lägenheten är redan borttagen från hyresvärdens hemsida.
Liknande lägenheter
Beskrivning
Charmigt fritidshus uthyres på Instön nära Marstrand i en sammanhängande period under hela sommaren 1/6-23/8 (v 23-34).Huset ca 40 kvm består av en trevlig "storstuga", hall, ett mindre sovrum med en säng (140 cm bred), ett sovloft med en dubbelsäng och ett full utrustat kök. Huset är lämpligt för 2-3 personer.
På 3 sidor runt huset finns ett rymligt trädäck samt en stor härlig altan med bord, solstolar, grill och en storslagen utsikt mot bl a Carlstens fästning. Det finns även en gäststuga ca 12 kvm med en våningsäng (90 cm bred) och ett nytt och fräscht badrum med dusch och separett toa.
Tomten är en kuperad naturtomt med en mindre gräsmatta och har en p-plats för 2 bilar. Området har en "egen" utmärkt badplats med bryggor och klippor en bit från huset (ca 700 m).
Huset uthyres till skötsamma personer med goda referenser. Deposition tillkommer och hyreskontrakt skrivs. Vid kontakt fås prisuppgifter, fler bilder samt glöm inte uppge ER mailadress så jag kan nå er.
Välkommen!
Visa alla lediga lägenheter i Marstrand
Rapportera fel