Kungsmarksvägen
Karlskrona, Redan uthyrd
Hyrdes ut:
2025-04-14
Hyra:
8105 kr
Antal rum:
2 RoK
Boyta:
70 m2
Våningsplan:
2
Websida:
Lägenheten är redan borttagen från hyresvärdens hemsida.
Liknande lägenheter
Hyresvärdens beskrivning
Välkommen till denna rymliga 2 rum och kök med balkong.Lägenheten är i ett fint och fräscht skick med en trivsam planlösning. Köket renoverades 2018 med rostfria vitvaror så som hel kyl och frys, diskmaskin samt inbyggd ugn & mikro. Här finns även utrymme för matbord och stolar. Halvkaklat badrum med dusch. Rymligt sovrum med plats för dubbelsäng. Intilliggande förvaringsutrymme i form av klädkammare och garderober. Lägenheten har genomgående parkettgolv och samtliga väggar är vitmålade. Lägenheten är belägen på våning 2 av 6 och hiss finns i fastigheten.
På Kungsmarksvägen har man en stor grön innergård och närhet till mataffär, badplats samt Blekingesjukhuset och Blekinge Tekniska Högskola. Kungsmarken är ett barnvänligt område och som har cykelavstånd till de mesta och bra bussförbindelser, busshållplatsen finns precis utanför fastigheten.
Normalförbrukning av kall/varm vatten ingår och du betalar endast för den faktiska förbrukningen av hushållselen som läggs på din hyresavi (du behöver inte teckna något eget elavtal).
Varmt välkommen med din intresseanmälan!
Kontakta uthyrare
För mer information kontakta Caroline på 070-860 95 64 eller maila Balkong. Diskmaskin. Elektroniskt passagesystem. Garage uthyres i mån av tillgång. Gemensam tvättstuga. Grillplats. Hel kyl hel frys. Hiss. Kabel-tv basutbud ingår. Lekplats finns i området. P-plats uthyres i mån av tillgång. Säkerhetsdörr och postfack. Värme inkluderad i hyra. Öppen höghastighetsfiber är indraget i lägenhet.
Visa alla lediga lägenheter i Karlskrona
Rapportera fel