Suellsgatan

Landskrona, Redan uthyrd

Hyrdes ut:
2025-06-26
Hyra:
7436 kr
Antal rum:
2 RoK
Boyta:
49 m2
Våningsplan:
2
Websida:
Lägenheten är redan borttagen från hyresvärdens hemsida.

Hyresvärdens beskrivning

Denna lägenhet kommer att genomgå en smakfull renovering och erbjuder snart en modern och stilren känsla med genomgående parkettgolv och vita väggar. Badrummet kommer att helkaklas i vitt och förses med ett grått klinkergolv samt en fräsch dusch för en fräsch och tidlös look.

I hallen läggs ett snyggt grått klinkergolv som direkt skapar ett elegant första intryck. Köket kommer att uppdateras med vita skåpsluckor och moderna vitvaror i rostfritt stål – inklusive kyl/frys, spis, fläkt och en praktisk diskmaskin – för att kombinera funktionalitet med stil.

För extra bekvämlighet finns både tvättstuga och förråd att tillgå i källaren. Läget är mycket attraktivt – endast cirka 10 minuters promenad från Landskrona Station. Dessutom finns stadsbusshållplats, jourbutik och bageri precis runt hörnet, vilket gör vardagen både enkel och smidig. I närheten finns även ett grönt område, perfekt för avkopplande promenader och utomhusaktiviteter.

TV via Telia och fiber via Telias öppna nät finns tillgängligt. En TV-avgift tillkommer med endast 150 kr/månad. Observera att bilder och planlösning kan vara spegelvända.


Visa alla lediga lägenheter i Landskrona

Rapportera fel